Home Rankingi Najlepsze seriale kryminalne, których nie znacie

Najlepsze seriale kryminalne, których nie znacie

Najlepsze seriale kryminalne, których nie znacie

Przed Wami najlepsze seriale kryminalne, które warto zobaczyć. Zebraliśmy listę mniej znanych produkcji. Widzieliście coś z tych seriali? Jeśli nie, to polecamy!

W Polsce olbrzymią popularnością cieszy się Belfer – serial kryminalny zrealizowany przez Canal+ oraz Pakt od HBO, w którym mamy do czynienia ze śledztwem dziennikarskim na dużą skalę. Tymczasem na całym świecie tworzy się seriale kryminalne, które mają bardzo wysoki poziom.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale kryminalne, które warto zobaczyć

Zebraliśmy mniej znane seriale kryminalne (bo ile razy można oglądać takie tytuły jak Twin Peaks czy też  Sherlock), które naszym zdaniem są zdecydowanie warte obejrzenia. Ich kolejność w tym przypadku nie ma znaczenia. Co widzieliście, a czego nie widzieliście z naszej lity?

Najlepsze seriale kryminalne (te mniej znane):
1Fortitude

Najlepsze seriale kryminalne
Fot. materiały prasowe

Tytułowe Fortitude to małe miasteczko leżące poza kołem podbiegunowym uznawane za jedno z najbezpieczniejszych miejsc na Ziemi. Każdy każdego tu zna i nie popełniono nigdy poważniejszej zbrodni. Spokój lokalnej społeczności zostaje przerwany przez makabryczną zbrodnię.

To co wyróżnia ten serial na tle innych, to niesamowity klimat – głównie za sprawą miejsca, gdzie rozgrywa się akcja. Uczucie zimna i dreszczy gwarantowane!

  • Tytuł oryginalny: Fortitude
  • Kraj: Wielka Brytania
  • Liczba sezonów: 2

ZOBACZ TAKŻE:  TOP 7: kultowe polskie seriale sensacyjne


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *