Home Rankingi Najlepsze mniej znane seriale Netflixa

Najlepsze mniej znane seriale Netflixa

Najlepsze mniej znane seriale Netflixa

Jakie są najlepsze seriale Netflixa? Na myśl od razu przychodzi House of Cards, Stranger Things czy też Narcos. Ale Netflix to również mniej znane produkcje, które warto zobaczyć.

W poniższym zestawieniu znajdziecie seriale, które nie miały tak dużej promocji jak ostatnie marvelowe produkcje (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage) czy też głośne Narcos albo House of Cards. Stranger Things z kolei pokazało, że Netflix jest w stanie zaprezentować świetny serial, który bez dużej promocji zaczyna żyć własnym życiem.

Poniżej znajdziecie osiem seriali Netflixa, które w pewnych kręgach z pewnością są popularne, ale mimo wszystko – rzadko kiedy ktoś je wymienia jednym tchem obok tych wymienionych powyżej. A jeśli nie widzieliście którejś z tych produkcji, to już wiecie, co robić w chłodne wieczory.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory online – gdzie oglądać za darmo? 13%

Akcja serialu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której ludność żyje w skrajnej nędzy. Co roku odbywają się jednak specjalne testy, gdzie 20-latkowie maja szansę zasiedlić tajemniczą Wyspę będącą spełnieniem marzeń każdego człowieka. To jednak zaledwie 3% całej populacji. By tam trafić, trzeba przejść skomplikowany proces.

Brazylijski serial SF ma ciekawą wizję świata, trzymający w napięciu scenariusz, bohaterów z krwi i kości oraz niejednoznaczny finał. Całość bardzo mocno odnosi się do socjologicznej fantastyki, kojarzącej się z dokonaniami George’a Orwella. I przykład tego, że Netflix potrafi zrobić własny serial – nie tylko w USA.


Comment(5)

  1. Zdecydowanie brakuje tu Black Mirror oraz Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego (chyba, że są to ‚bardzo znane seriale’).

  2. A gdzie The Expanse? Malo u nas popularny a znakomity serial hard sci-fi (czyli mocno oparty na nauce vs kosmiczne bajki jak Star Wars), przez niektórych oceniany jako „kosmiczna Gra o Tron”.

  3. OA to straszna kupa niestety. BoJack, Archer, Rick and Morty – świetne. Reszta listy wyglada obiecujaco, trzeba zerknac 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *