Home Rankingi Netflix – nowe filmy 2017 [PREMIERY]

Netflix – nowe filmy 2017 [PREMIERY]

Netflix – nowe filmy 2017 [PREMIERY]

Netflix to już nie tylko seriale, ale również filmy. Jakie nowe filmy Netflixa będziemy mogli niedługo zobaczyć na platformie? By się w tym wszystkim nie pogubić – sprawdźcie nasz przewodnik po premierach.

Netflix kontratakuje! Platforma do zaoferowania ma już nie tylko swoje sztandarowe seriale jak House of Cards, Narcos, Daredevil, Stranger Things. Serwis stawia również na coraz bardziej kameralne seriale, które nie cieszą się być może tak dużą popularnością, ale też potrafią zachwycić i zaintrygować. Wystarczy tu chociaż wspomnieć o takich produkcjach jak Seria niefortunnych zdarzeń, The OA czy też Santa Clarita Diet. A nadchodzą również europejskie seriale jak chociażby tajemniczy niemiecki DARK. Trzeba przyznać, że seriale Netflixa trzymają klasę!

Jeśli szukacie alternatywy, to sprawdźcie najlepsze mniej znane seriale Netflixa. Na platformie znajdziemy również świetne seriale dokumenty. A co z filmami?

Coraz częściej pojawiają się ekskluzywne tytuły produkowane oraz koprodukowane dla amerykańskiego giganta. Wystarczy tu chociażby wspomnieć o efektownym Spectral. A będzie tego więcej! Przed Wami przewodnik po filmach, które w niedługim czasie pojawią się na platformie jednocześnie na całym świecie.

Netflix – nowe filmy 2017:
1Odkrycie

Z pierwszego zwiastuna ciężko było wyłapać, o co tak właściwie w tym wszystkim chodzi. Druga zapowiedź powyżej jest równie tajemnicza, ale jedno trzeba przyznać – klimat jest naprawdę niezły. Wiadomo, że w filmie zobaczymy alternatywną rzeczywistość, w której ludzie masowo odbierają sobie życia, by znaleźć się po „drugiej stronie”. W tym wszystkim ma się rozgrywać historia miłosna. W głównych rolach hollywoodzka obsada: Rooney Mara, Robert Redford, Jason Segel. Za reżyserię odpowiada Charlie McDowell.

Premiera filmu Odkrycie – 31 marca 2017 roku


Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *