Home Rankingi Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?

Jakie nowe seriale science fiction będzie można zobaczyć w 2018 roku? Sprawdźcie, które seriale SF warto będzie oglądać. Przed Wami 11 produkcji SF.

Seriali science fiction powstaje coraz więcej. O to, by pokazać interesujące wizje fantastyczne, walczą już najwięksi gracze na rynku. HBO ma w zanadrzu Westworld (czekamy na 2. sezon!), Netflix to Black Mirror oraz dystrybuowane przez nich Star Trek Discovery czy też The Expanse. A będzie tego z pewnością jeszcze więcej.

A co będziemy mogli zobaczyć z nowości w tym roku? Przed wami nowe seriale science fiction 2018. Dajcie znać, co sądzicie o tych projektach oraz czy coś przegapiliśmy!1Counterpart

Howard Silk, przeciętny pracownik biurowy w berlińskim oddziale ONZ, nie ma pojęcia czym zajmują się jego szefowie. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy odkrywa, że siedziba agencji skrywa przejście do innego wymiaru, który bardzo przypomina nasz świat. To z niego przybywa ostrzec głównego bohatera jego alter ego. W głównej podwójnej roli zobaczymy J.K. Simmonsa, zaś całość szykuje się jak połączenie klimatu szpiegowskiego, noir i science fiction.

Kiedy premiera serialu Counterpart?

Premiera zaplanowana jest na 28 stycznia 2018 roku (pilot zaś pojawił się jeszcze w grudniu). Serial będzie można oglądać w amerykańskiej stacji Starz. Polska premiera nie jest znana.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze książki SF


Comment(2)

  1. The Crossing nie rozgrywa się w przyszłości, tym bardziej za 250 lat. Akcja serialu rozgrywa się się w teraźniejszości, natomiast to uchodźcy są z przyszłości. Uciekali przed wojną, która ma się wydazyć za 250 lat. Wystarczy obejrzeć zwiastun, czego autor najwyraźniej nie zrobił tylko skopiował kiepski opis 😛

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *