Home Rankingi Nowe seriale – wiosna 2017. Co warto oglądać? [PREMIERY]

Nowe seriale – wiosna 2017. Co warto oglądać? [PREMIERY]

Nowe seriale – wiosna 2017. Co warto oglądać? [PREMIERY]

Na jakie seriale warto zwrócić uwagę na wiosnę 2017 roku? Przed Wami najciekawsze premiery i powroty, które trzeba śledzić. Czy to będą najlepsze seriale 2017 roku?

W świecie seriali dzieje się bardzo wiele! Co warto oglądać teraz i w niedalekiej przyszłości? Zebraliśmy dla Was kilka produkcji, które z pewnością będziemy śledzić. Jesteśmy pewni, że niektóre z nich z pewnością trafią w przyszłości do podsumowania najlepszych seriali 2017 roku.

Bez zbędnego owijania – oto nowe seriale tej wiosny, którymi warto się zainteresować:
1Better Call Saul

Młodszy brat Breaking Bad to serialowa produkcja najwyższych lotów. Wydawało się, że postać Saula Goodmana jest zbyt szalona, by stworzyć z tego poważną i wciągającą historię. Nic bardziej mylnego. Dwa pierwsze sezony pokazały, że mamy do czynienia z angażującym scenariuszem pełnym nietuzinkowych postaci oraz świetnymi (ale nie nachalnymi) nawiązaniami do Breaking Bad, dzięki czemu całość śledzić bez problemu mogą zarówno fani tego uniwersum, jak i Ci, którzy (są tacy?!) o przygodach Waltera White’a nie słyszeli. Dlatego nic dziwnego, że przygody Jimmy’ego/Saula to jedna z najgorętszych premier wiosennych tego roku. A gdy do tego dodamy, że pojawia się Gus Fring z Los Pollos Hermanos, to jesteśmy całkowicie kupieni.

  • Tytuł oryginalny: Better Call Saul
  • Sezon: 3
  • Gdzie oglądać w Polsce: Netflix
  • Premiera: 10 kwietnia 2017 roku

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale, które oglądali wszyscy