Home Newsy Top 10: najlepsze filmy 2018 wg portalu Rotten Tomatoes. 100% pozytywnych recenzji

Top 10: najlepsze filmy 2018 wg portalu Rotten Tomatoes. 100% pozytywnych recenzji

Top 10: najlepsze filmy 2018 wg portalu Rotten Tomatoes. 100% pozytywnych recenzji

Największy agregat recenzji postanowił podsumować 2018 rok. W swoim zestawieniu przedstawił 10 filmów, które zdobyły 100% pozytywnych ocen ze strony amerykańskich krytyków. Przed Wami Top 10: najlepsze filmy 2018 wg portalu Rotten Tomatoes.

Nie od dziś wiadomo, że polska dystrybucja działa z małym opóźnieniem. Niskobudżetowy film musi przejść najpierw owocną drogę festiwalową albo wkupić się w łaski odbiorców na całym świecie, by rodzime kina zdecydowały się na seans. Widowisko debiutuje wtedy z opóźnieniem kilku miesięcy. Oznacza to również, że większość tytułów, które zostały bezkrytycznie przyjęte w Stanach w 2018 roku, nie trafiło w Polsce na duże ekrany.

W zamian otrzymaliśmy Jurassic World: Upadłe królestwo oraz Pacific Rim: Rebelię. Pamiętacie jeszcze te filmy? W moim umyśle leżą gdzieś w ciemnym kącie, stopniowo pokrywając się kurzem. Poniższa lista prezentuje widowiska, które otrzymały 100% bezkrytycznych recenzji w 2018 roku – wszystkie zebrał i przedstawił światu portal Rotten Tomatoes.Najlepsze filmy 2018 wg portalu Rotten Tomatoes:

Najlepsze filmy 2018 – które z nich można zobaczyć w Polsce?

Paddington 2 oraz Lato 1993 trafiły na ekrany polskich kin. Co ciekawe, film o sympatycznym misiu otrzymał na polskim agregacie recenzji – Mediakrytyku – 80% pozytywnych głosów. Inne filmy, zawarte w powyższym zestawieniu były dostępne wyłącznie na rodzimych festiwalach filmowych. Hannah Gadsby: Nanettte oraz Shirkers można już zobaczyć na polskim Netfliksie.

Czy sam posiadam film z 2018 roku, zasługujący na 100% pozytywnych ocen. Cóż, w mojej opinii byłby to z pewnością Climax.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy, książki i muzyka 2018 roku wg Baracka Obamy

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *