Home Rankingi TOP 7: kultowe polskie seriale sensacyjne

TOP 7: kultowe polskie seriale sensacyjne

TOP 7: kultowe polskie seriale sensacyjne

Jakie seriale sensacyjne królowały w Polsce? Które z nich oglądały miliony Polaków? Przed Wami ranking – TOP 7: kultowe polskie seriale sensacyjne.

W Polsce oprócz telenoweli, zawsze dużą popularnością cieszyły się seriale sensacyjne i kryminalne. Dzisiaj widzowie są już przyzwyczajeni do takich produkcji jak Pakt, Belfer czy Wataha. Więcej znajdziecie w zestawieniu najlepsze nowe polskie seriale.

A co było wcześniej? Przed Wami kultowe polskie seriale sensacyjne:
1Miejsce 7 - Kryminalni

Kultowe polskie seriale sensacyjne
Fot. materiały prasowe

Całość to typowy „procedural” –  policjanci pod dowództwem komisarza Zawady ścigali przestępców, rozwiązywali sprawy kryminalne i dbali o bezpieczeństwo mieszkańców. Serial stacji TVN cieszył się bardzo dużą popularnością – nakręcono dokładnie 101 odcinków.

Na ekranie rządzili Magdalena Schejbal, Maciej Zakościelny i Marek Włodarczyk. Jednak całe show kradł im Tomasz Karolak w roli drugoplanowej.


Comment(2)

  1. większość z tego oglądałem ( poza polshitem i kryminalni) co do Oficera – niestety w pierwszym sezonie widać mocno teatralość i mały budżet- następne 2 miały równie dobrą obsadę ale były pozbawione tej sztuczności. W 07 zgłoś się rządził Zubek.Glina to chyba najgorsza rzecz jaką stworzył Pasikowski , choć i tak nie przebije Ekstradycji. No ma Pitbul (pierwsza seria – czyli przed cenzurą) to nadal najlepszy i najbrudniejszy krymiał w dziejach polskiej Tv. A Gebels odkupił za Ferdka .

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *