Seriale Netflix – co nowego w 2023?

0 Comments
Netflix

Wieczory z rodziną, romantyczne spotkania, a może leniwa niedziela – te i inne momenty możemy spędzać przy dobrych serialach. Gdzie znaleźć szeroką ofertę zawierającą najpopularniejsze tytuły? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy odwiedzić platformę Netflix. To jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na całym świecie. Płacisz raz w miesiącu – oglądasz filmy i seriale przez 30 dni bez limitu.

Dramat w wielu odsłonach, Netflix przedstawia

Przeglądając kategorie w serwisie takim jak Netflix możemy znaleźć długą listę, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród wielu gatunków, jednym z bardziej popularnych jest dramat. Zawiera on najczęściej utwory o charakterze fabularnym, jego struktura ma za główny cel, poruszenie emocji widza. Co nowego w kategorii dramatu znajdziemy na Netflix w 2023 roku?

Podglądaczka (miniserial)

Już na samym początku stycznia ukazał się serial o hakerce, która odnalazła nowe zajęcie. Mianowicie kobieta zaczyna podglądać sąsiadkę. Gdy drogi dwóch kobiet się krzyżują, życie hakerki ulega drastycznej zmianie. Czy któraś z nich zostanie uwikłana w morderstwo?

Ginny & Georgia

Popularny serial dla młodzieży i nie tylko, powraca. Po przeprowadzce do nowego miejsca, bohaterowie przekonali się, że początki nie zawsze są łatwe. Co czeka ich w nowym, drugim sezonie?

Ty

Sezonu 4, doczeka się popularny serial, który klasyfikowany jest również jako thriller. Główny bohater Joe, powraca. Nasuwają się więc dwa pytania: jakie mroczne tajemnice będzie skrywał tym razem? Jak odnajdzie się w nowej, londyńskiej rzeczywistości?

Netflix w swojej komediowej odsłonie

Na nudne wieczory lub pełne energii weekendy, nic nie działa tak dobrze jak komedia. Wśród wielu tytułów, odnaleźć możemy również, poprawiające humor seriale. Czym kategoria komediowa zaskoczy nas w tym roku?

Różowe lata 90

Kontynuacja znanego i lubianego serialu “Różowe lata 70”. Gdy wnuczka odwiedza dziadów podczas wakacji, okazuje się, że z wielką chęcią spędzi tam całe lato. W ich piwnicy pojawia się nowe pokolenie nastolatków. Co więcej, wnuczka zaprzyjaźnia się z nimi i pragnie odkryć siebie.

Nasz kandydat

Czy będąc kierownikiem świetlicy dla młodzieży można marzyć o tytule Prezydenta? Oczywiście, że tak. Mieszkaniec przedmieść Paryża próbuje swoich sił w drugiej turze wyborów prezydenckich. Jak mieszkańcy zareagują na jego kolor skóry?

Freeridge

Komedia o dorastaniu z wiecznie rywalizującymi ze sobą siostrami, w roli głównej. Siostry wraz z przyjaciółmi ściągają na siebie mroczną klątwę, która obfituje w problemy. Jak sobie z nimi poradzą?

 

Netflix przyciąga wielu fanów, przede wszystkim dzięki swojej różnorodności. Możemy odnaleźć tu niezliczoną liczbę seriali, filmów czy programów. Co więcej, mamy dostęp do wielu języków, w zależności od upodobań możemy pokusić się o lektora, dubbing czy napisy. Dla każdego coś dobrego. Wielu nauczycieli języków obcych, rekomenduje korzystanie z tej platformy w celach naukowych. Oglądając produkcje w języku obcym, szybciej zapamiętujemy słownictwo oraz uczymy się wymowy. Okazuje się, że ta platforma to nie tylko relaks, lecz również forma nauczania, a dodatkowo kopalnia wiedzy.

Dodaj komentarz