Home Zwiastun Ania z Zielonego Wzgórza? Pewnie byśmy się nie zainteresowali, gdyby nie… Netflix. Ale to super wygląda!

Ania z Zielonego Wzgórza? Pewnie byśmy się nie zainteresowali, gdyby nie… Netflix. Ale to super wygląda!

Pojawił się pełny zwiastun nowego serialu Netflixa zatytułowany Ania. Całość to ekranizacja słynnej Ani z Zielonego Wzgórza. Będzie nowy hit?

Ania to ekranizacja uwielbianej przez czytelników serii powieści autorstwa Lucy Maud Montgomery o trudach dojrzewania i o tym, że mimo przeciwności losu i problemów warto walczyć o miłość, akceptację i swoje miejsce w świecie.

Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX wieku na Wyspie Księcia Edwarda i opowiada o losach Ani Shirley (Amybeth McNulty) — osieroconej dziewczynki, która swoje najmłodsze lata spędziła, błąkając się po sierocińcach i domach przygodnych osób, aż w końcu przypadkowo trafiła do prowadzonego przez pewne starzejące się rodzeństwo gospodarstwa. Niezwykły temperament, błyskotliwy intelekt i bujna wyobraźnia 13-letniej Ani przemienią życie nie tylko Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson), ale też całej miejscowej społeczności. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.
Premiera serialu Ania będzie miała miejsce 12 maja 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix – nowe filmy 2017 [PREMIERY]

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *