Home Zwiastun Czy Stephen King będzie zachwycony? Nadciąga serial Mgła

Czy Stephen King będzie zachwycony? Nadciąga serial Mgła

Nadciąga nowy serial na podstawie powieści Stephena Kinga. Przed Wami Mgła – zwiastun serialowego horroru. Jest się czego bać?

Filmowa Mgła (nie mylić z kultową Mgłą Johna Carpentera!) bardzo spodobała się Stephenowi Kingowi – uznał on, że to jedna z niewielu ekranizacji, na której autentycznie się bał. Reżyser zmienił nieco zakończenie, które ma znacznie mroczniejszą wymowę niż pierwowzór.

A jak będzie z serialem? Czy popularny pisarz równie entuzjastycznie przyjmie serial, który zadebiutuje w USA 22 czerwca 2017 roku? Czekamy!

W obsadzie znaleźli się Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Curcic, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Dan Butler, Isaiah Washington, Jr. i Frances Conroy.
Musimy przyznać, że klimat zaprezentowany w zwiastunie jest ciekawy – twórcy nie pokazują, z czym tak właściwie będą walczyć bohaterowie serii. Więcej tutaj psychologi, paranoi i podejrzeń. Dobry kierunek!

W ramach oczekiwania, sprawdźcie najlepsze horrory na podstawie książek Stephena Kinga. A jeśli Wam mało grozy, to polecamy najlepsze horrory 2016 roku.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *