Home Zwiastun Podobała Wam się Gomorra? Netflix robi swój włoski serial gangsterski. Mocny zwiastun!

Podobała Wam się Gomorra? Netflix robi swój włoski serial gangsterski. Mocny zwiastun!

Podobała Wam się Gomorra? Netflix robi swój włoski serial gangsterski. Mocny zwiastun!

Przed Wami zwiastun serialu Suburra od Netflixa. Skojarzenia z Gomorrą nasuwają się same. Będzie hit? Sprawdźcie zapowiedź nowego serialu od Netflixa.

Suburra – o czym będzie serial?

Akcja rozgrywać się będzie w Rzymie. Całość oparta jest na książce o tym samym tytule, lecz nie będzie to ekranizacja powieści, lecz prequel wydarzeń tam opisanych. Trzech mężczyzn z różnych środowisk społecznych, będzie musiało zawrzeć sojusz, by osiągnąć własne cele. Lokalne gangi, Kościół, miejscowi deweloperzy, rząd włoski – wszyscy będą związani z nielegalnymi działaniami.

Suburra – zobacz zwiastun:
Kiedy premiera serialu Suburra?

Włoski serial Suburra pojawi się na platformie Netflix 6 października. Na miesiąc przed powrotem Gomorry, która zadebiutuje we Włoszech w listopadzie (polska data premiery nie jest jeszcze znana). To z pewnością nie przypadek.

Czy włoski serial Netflixa okaże się hitem?

Narcos udowodnił, że serial nie musi być anglojęzyczny, by stać się wielkim hitem. Inne próby Netflixa niekoniecznie okazały się aż tak udane. Francuska Marsylia niestety nie sprostała oczekiwaniom, zaś brazylijskie 3% czy też hiszpańskie Telefonistki mimo dobrych opinii, świata nie zwojowały. Suburra to jednak mocny i popularny temat – motywy gangsterskie, zwłaszcza rodem z Włoch, są zawsze na czasie. O jakość wizualną, patrząc po zwiastunie, nie musimy się martwić. My już zacieramy ręce!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale gangsterskie podobne do Tabu

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *