Home Zwiastun Nowy zwiastun serialu TVN. Czy to będzie polski Sherlock Holmes?

Nowy zwiastun serialu TVN. Czy to będzie polski Sherlock Holmes?

Nowy zwiastun serialu TVN. Czy to będzie polski Sherlock Holmes?

Pojawił się nowy zwiastun świetnie wyglądającego serialu TVN pod tytułem Belle Epoque. To może naprawdę wypalić!

Belle Epoque – o czym będzie serial?

Akcja serialu rozgrywać się będzie w 1905 roku w Krakowie. Edigey-Korycki powraca do rodzinnego miasta, by rozwikłać zagadkę morderstwa własnej matki. Pomagać mu w tym będzie dawny przyjaciel Henryk Skarżyński oraz jego siostra Weronika, którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. Na horyzoncie zaś pojawia się dawna miłość głównego bohatera, która ma związek z dochodzeniem.

W głównych rolach występują: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka oraz Olaf Lubaszenko. Za scenariusz odpowiadają Marek Bukowski, Igor Brejdygant i Maciej Dancewicz. Reżyserem jest Michał Gazda.

Belle Epoque – nowy zwiastun
Kiedy premiera Belle Epoque?

Serial Belle Epoque emitowany będzie na antenie stacji TVN co tydzień w środy o godzinie 21:30. Pierwszy odcinek zadebiutuje 15 lutego 2017 roku. Całość będzie się składać z 10 odcinków.

Okres XIX i początek XX wieku to wdzięczny temat dla twórców seriali. Aktualnie w HBO GO możemy oglądać online serial Tabu. To jednak nie wszystko – jest jeszcze kilka innych seriali „wiktoriańskich” wartych zobaczenia. Do tego grona już niedługo być może dołączy polski Belle Epoque.

ZOBACZ TAKŻE: Mniej znane seriale kryminalne, które warto zobaczyć

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *