Home Zwiastun Obcy: Przymierze – zwiastun. Będzie lepiej niż w Prometeuszu?

Obcy: Przymierze – zwiastun. Będzie lepiej niż w Prometeuszu?

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Obcy: Przymierze. Zapowiada się mroczne i krwawe widowisko dla fanów horrorów science fiction!

Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy „Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza.

Przypomnijmy, że muzykę do filmu Obcy: Przymierze nagrywano w Polsce. Jeśli nie możecie się doczekać filmu, to polecamy Wam TOP 10: najlepsze horrory science fiction.
Obcy: Przymierze – premiera już 19 maja 2017 roku.

Comment(1)

  1. Ja się tam nie napalam tym bardziej że „Prometeusz” okazał się wydmuszką i kiczem w postaci marnego scenariusza. Poza tym w dalszym ciągu męczy mnie największa wpadka Prometeusza czyli końcowa scena w której z ciała giganta wyłania się obcy. Przecież w „Obcy 8 pasażer Nostromo” była scena skamieniałego giganta w skafandrze leżącego w tej lunecie czy też dziale i który miał wielką wyrwę od wewnątrz ciała a w „Prometeuszu” obcy z ciała giganta wyszedł zupełnie w innych okolicznościach. Ten film jest po prostu straszną kichą, niedbalstwo ze strony reżysera jak i scenarzystów jest karygodne…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *