Home Zwiastun Ostry zwiastun horroru o klaunie kanibalu. Tylko dla odważnych!

Ostry zwiastun horroru o klaunie kanibalu. Tylko dla odważnych!

Pojawił się zwiastun horroru Crepitus, w którym straszyć nas będzie morderczy klaun. Ostrzegamy jednak – ten zwiastun ma naprawdę ciężki klimat i nie jest przeznaczony dla wrażliwych widzów.

W rolę psychopatycznego klauna wcieli się Bill Moseley, który doskonale jest znany fanom horrorów. Aktor pojawił się w takich produkcjach jak Night of the Living Dead, Army of Darkness czy Repo! The Genetic Opera czy też House of 1000 Corpses.

O czym będzie film Crepitus? Siedemnastoletnia Elizabeth i jej młodsza siostra są poniżane przez matkę-alkoholiczkę. Rodzina przenosi się do domu zmarłego dziadka. Na miejscu odkrywają mroczną przeszłość swojej rodziny. A w cieniu kryje się klaun gustujący w ludzkim mięsie…
W filmie pojawią się również Eve Mauro, Chalet Brannan, Lance Paul oraz Caitlin Williams. Reżyseruje Haynze Whitmore. Premiera w 2017 roku.

Fani horrorów nie mogą narzekać na nudę. Nadciąga Raw, na którym w Toronto mdlała publika. Pojawi się również ciekawy horror nawiązujący estetyką do lat 80. Co oprócz tego? Sprawdźcie nasze zestawienie nowe horrory 2017.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2016

  • Michał Fojut

    A mnie już wkurzą te wasze nad wyraz wywalone w kosmos tytuły tematów tylko po to aby z zaciekawienia kliknąć w NEWSA po czym dostajesz nerwicy, że ponownie zostałeś oszukany przez redaktora… jak tak dalej będzie to zapewniam, że będę zapewne jednym z wielu który opuści na zawsze wasz portal który zmierza do poziomu dna z wodorostami !!!