Home Zwiastun S.U.M. 1: psychodeliczne SF i Ramsay Bolton z Gry o tron

S.U.M. 1: psychodeliczne SF i Ramsay Bolton z Gry o tron

S.U.M. 1: psychodeliczne SF i Ramsay Bolton z Gry o tron

W sieci od pewnego czasu krąży zwiastun tajemniczego filmu SF zatytułowanego S.U.M. 1. W roli głównej Iwan Rheon, najlepiej znany z serialu Gry o tron.

Akcja filmu S.U.M. 1 rozgrywa się w nieokreślonej przyszłości. Ziemię zaatakowały tajemnicze istoty Nonesuch, zaś ludzie od lat ukrywają się w podziemnych bunkrach. Jeden z żołnierzy otrzymuje misję do wykonania – musi spędzić 100 dni w bazie z zautomatyzowanym systemem obrony. Sprzeczne komunikaty, izolacja i klaustrofobia zaczynają odbijać się na zdrowiu żołnierza. Co jest prawdą, a co fałszem?

Ten niezależny i niskobudżetowy film SF realizuje debiutant –  Christian Pasquariello. W głównej roli Iwan Rheon (Ramsay Bolton z Gry o tron), który świetnie tutaj wygląda w blond włosach i charakterystycznych soczewkach. Idealnie nadaje się do odgrywania postaci popadającej coraz mocniej w paranoję.
Premiera filmu S.U.M. 1 w 2017 roku. Sprawdźcie również zapowiedź innego niezależnego filmu science fiction – francuski cyberpunk będący połączeniem Blade Runnera i Matriksa. Polecamy również mniej znane filmy SF z 2016, których nie było w polskich kinach.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *