Home Zwiastun Seksowna Charlize Theron robi krwawą jatkę. Ależ zwiastun Atomic Blonde!

Seksowna Charlize Theron robi krwawą jatkę. Ależ zwiastun Atomic Blonde!

Jeśli po obejrzeniu dwóch części Johna Wicka wciąż czujecie niedosyt, to nie musicie się martwić. Nadciąga Atomic Blonde i zapowiada się naprawdę ostro! Spustoszenie siać będzie Charlize Theron.

O czym będzie Atomic Blond?

Akcja filmu przedstawi losy zawodowej zabójczyni pracującej w MI6. Zostaje ona wysłana do Berlina w trakcie zimnej wojny, by zbadać sprawę morderstwa współpracownika i odnaleźć listę podwójnych agentów. Okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Rozpoczyna się krwawa jatka.

Dlaczego to będzie dobry film?

Jesteśmy pewni, że Atomic Blond wypali. Ma wszystkie zadatki na to, żeby był hitem jeśli chodzi o filmy z kategorią wiekową R. W roli głównej występuje Charlize Theron, która po roli Furiosy w Mad Maxie najwyraźniej nabrała ochoty na odgrywanie twardych kobiet, które sieją spustoszenie. Z kolei reżyserem jest David Leitch, który pracował przy pierwszej części Johna Wicka, a niedługo zacznie działać przy realizacji Deadpoola 2.

Kiedy premiera Atomic Blond?

Film trafi do kin w USA 28 lipca 2017 roku. My nie możemy się doczekać, bo zwiastun jest przedni. To będzie ostra jazda bez trzymanki!

ZOBACZ TAKŻE: Najbrutalniejszy horror 2017 roku? Ludzie mdleli na pokazie

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *