Home Zwiastun Ten serial przebije Black Mirror? Nadciąga ekranizacja opowiadań mistrza SF

Ten serial przebije Black Mirror? Nadciąga ekranizacja opowiadań mistrza SF

Pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu SF Philip K. Dick’s Electric Dreams. Zapowiada się intrygująco!

Ależ nazwiska! Zagwarantują sukces?

Producentem jest Bryan Cranston, czyli słynny Walter White z Breaking Bad. Czy to gwarancja dobrego serialu? Mamy nadzieję, że tak – tym bardziej, że nazwiska w Philip K. Dick’s Electric Dreams robią wrażenie. W głównych rolach zobaczymy między innymi takich znanych aktorów jak Steve Buscemi, Terrence Howard, Bryan Cranston czy też Anna Paquin. Scenariusz do poszczególnych odcinków napisał zaś Ron Moore, twórca kultowego już Battlestar Galactica.

O czym będzie Philip K. Dick’s Electric Dreams?

Serial będzie antologią SF, czyli podobnie jak przy okazji Black Mirror – każdy odcinek będzie zamkniętą całością. A co w środku? Po zwiastunie możemy wywnioskować, że pojawi się tajemniczy zamaskowany człowiek, obcy czy też… człowiek-świnia. Liczymy na ostrą jazdę bez trzymanki, tak jak ma to miejsce w opowiadaniach i powieściach Philipa K. Dicka.

Philip K. Dick’s Electric Dreams – gdzie oglądać?

Całość realizowana jest dla australijskiej telewizji Stan. Emisja serialu będzie miała miejsce w brytyjskim Channel 4 oraz amerykańskim Amazon Prime. Czy serial pojawi się w Polsce – na ten moment nie wiadomo. Dokładna data premiery nie jest znana.

ZOBACZ TAKŻE: Black Mirror – 3. sezon: wybraliśmy najlepsze odcinki

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *