Home Newsy Stranger Things 4. sezon: jest oficjalna zapowiedź! W serialu Netflixa nadchodzą zmiany.

Stranger Things 4. sezon: jest oficjalna zapowiedź! W serialu Netflixa nadchodzą zmiany.

Stranger Things 4. sezon: jest oficjalna zapowiedź! W serialu Netflixa nadchodzą zmiany.

W mediach zadebiutował teaser 4. sezonu Stranger Things. Chociaż zapowiedź nie zdradza wielu szczegółów nowych epizodów, widzowie muszą przygotować się na spore zmiany…

Stranger Things uznawany jest za jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Widzowie z zapartym tchem śledzą każdą informację na temat produkcji z Eleven oraz innymi bohaterami. Tym ciekawsze wydawały się enigmatyczne posty o Stranger Things, publikowane w ostatnim czasie przez Netflixa w mediach społecznościowych. Wielu internautów sądziło, że serwis zapowiada odcinek specjalny na Halloween. Grafika w postach przedstawiała zegar z Drugiej Strony, ustawiony na godzinę 11.00. Listopad to z kolei jedenasty miesiąc roku.

Sytuacja wygląda zupełnie inaczej: twórcy nareszcie zapowiedzieli produkcję 4. sezonu Stranger Things.

Stranger Things — twórcy opublikowali w mediach tajemnicze zdjęcia:

Stranger Things — zdjęcia zapowiadają 4. sezon serialu

Latem 2019 roku zadebiutował 3. sezon serialu. Nowe odcinki wydały się interesujące zwłaszcza ze względu na zmianę statusu quo wielu bohaterów. W tym kontekście niezwykle ważny okazał się finałowy epizod. Pomimo otwartego zakończenia, twórcy serialu oraz przedstawiciele Netflixa oficjalnie nie ogłosili powstania 4. sezonu.

Sytuacja nie zmieniała się aż do dzisiaj. W sieci nareszcie zadebiutowała zapowiedź nowych epizodów. Krótki materiał wideo prezentuje znajome logo oraz liczbę sezonu. Wieńczy go ujęcie na świat po Drugiej Stronie oraz niejednoznaczny napis: Już nie jesteśmy w Hawkins. Możliwe, że tym razem twórcy pozwolą nam dłużej przebywać po Drugiej Stronie wraz z innymi bohaterami serialu. Prawdopodobnie właśnie tam znajduje się Hopper po wydarzeniach z poprzednich odcinków. Możliwe nawet, że w nowych epizodach Eleven oraz jej przyjaciele wyruszą do alternatywnego wymiaru, aby ocalić szeryfa. Miłośnicy Stranger Things twierdzą, że przedstawiony wyżej zegarek należy właśnie do Hoppera.

Z drugiej strony mam dużą nadzieję, że w 4. sezonie twórcy skupią się na relacji Eleven z jej przyrodnią siostrą, Eight, znaną również jako Kali. Postać zadebiutowała w 2. sezonie Stranger Things, kiedy Eleven na kilka dni wyjechała z Hawkins. Miłośnicy serii mogli spotkać Kali również na kartach książki Stranger Things: Mroczne umysły.

Stranger Things — teaser 4. sezonu:

Netflix nawiązał wieloletnią współpracę z braćmi Duffer

Bracia Duffer na stałe zostaną kojarzeni z platformą Netflix. Przedstawiciele największego serwisu na rynku VOD właśnie podpisali z nimi wieloletnią współpracę. Informację przedstawił dyrektor ds. treści, Ted Sarandos:

Bracia Duffer wpłynęli na wyobraźnię milionów widzów za sprawą świata Stranger Things. Dlatego bardzo się cieszę, że możemy rozwinąć naszą współpracę z nimi. Bracia Duffer zrealizują dla serwisu Netflix kolejne filmy oraz seriale.

Stranger Things 4. sezon — kiedy premiera?

Twórcy nie zdradzili niestety, kiedy 4. sezon Stranger Things zadebiutuje na platformie Netflix. Mam nadzieję, że będę na niego czekał krócej niż na najnowsze odcinki z 3. sezonu.

ZOBACZ TAKŻE: Jak miał się skończyć 1. sezon Stranger Things? Byłoby smutno…

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *