Home Zwiastun Ten zwiastun filmu Netfliksa ma w sobie coś przerażającego

Ten zwiastun filmu Netfliksa ma w sobie coś przerażającego

Netflix tym razem wypuścił zwiastun swojego nowego filmu – The Discovery. Zapowiada się jak przyjemny rodzinny film, a potem się zaczyna…

Z samego zwiastuna ciężko wyłapać, o co tak właściwie chodzi. Wszytko jest dość pogmatwane, niejasne i w pewnym momencie – dość mroczne. Z pomocą przychodzi oficjalny opis filmu, który rzuca nieco światła na fabułę:

„Naukowiec potwierdza istnienie życia po śmierci. Rok później jego syn zakochuje się w kobiecie prześladowanej przez tragiczną przeszłość.”

Zaciekawieni? My bardzo! To będzie albo mocny przerost formy nad treścią, albo mocne kino, które pozostawi nas w osłupieniu.

W głównych rolach hollywoodzka obsada: Rooney Mara, Robert Redford, Jason Segel. Za reżyserię odpowiada Charlie McDowell. Premiera filmu The Discovery na platformie Netflix 31 marca 2017 roku.
Netflix ostatnio wypuszcza totalne serialowe i filmowe eksperymenty. Niedawno miała miejsce premiera tajemniczego serialu The OA oraz niekonwencjonalna Seria Niefortunnych Zdarzeń. Zaś duże poruszenie wzbudził zwiastun krwawego Santa Clarita Diet. A mamy dopiero początek roku 2017!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *