Home Newsy Wataha: polski serial HBO powraca w 3. sezonie. Jest nowy zwiastun, świetne zdjęcia i oficjalna data premiery

Wataha: polski serial HBO powraca w 3. sezonie. Jest nowy zwiastun, świetne zdjęcia i oficjalna data premiery

Wataha: polski serial HBO powraca w 3. sezonie. Jest nowy zwiastun, świetne zdjęcia i oficjalna data premiery

Wataha powraca w 3. sezonie! Twórcy zdradzili oficjalną datę premiery serialu w HBO i na HBO GO. Podzielili się też nowym zwiastunem oraz nieznanymi dotąd zdjęciami. 

Wataha jest jednym z najpopularniejszych seriali produkowanych i dystrybuowanych w Polsce. To nie wszystko, produkcja cieszy się równie dużym uznaniem wśród widzów pozostałych krajów Europy Środkowej. Dotąd powstały dwa sezony, ciepło przyjęte przez widzów i krytyków. Wkrótce odbiorcy wyruszą w kolejną niebezpieczną podróż z Wiktorem Rebrowem oraz jego towarzyszami z beskidzkiej Straży Granicznej. Najtrudniej przekroczyć własne granice — brzmi hasło promocyjne 3. sezonu Watahy.

Wataha 3. sezon — fabuła

Nowe odcinki rozpoczną się w momencie zatrzymania przez Straż Graniczną dwóch migrantów, którzy próbują przedostać się z Polski na Ukrainę. Rebrow ruszy ich śladem, odnajdując miejsce zbrodni. Sprawa szybko obiegnie media w całej Polsce. Śledztwem w tej sprawie zajmie się Markowski. Rebrow zwróci się w tym czasie o pomoc do Dobosza, który pnie się na szczeblach kariery w Warszawie. Mężczyzna niechętnie powróci na stare śmieci, w Bieszczady. Rebrow i Dobosz wspólnie odkryją, że badana przez nich sprawa nie jest tak prosta, jak mogło się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Dodatkowo Rebrow wciąż będzie musiał znosić nieufność ze strony współpracowników. Problemów przysporzy mu również nowa szefowa ukraińskiej mafii przemytniczej, Tatiana Barkova.

Wataha 3. sezon — nowy zwiastun:

Wataha 3. sezon — twórcy i obsada:

Reżyserią nowego sezonu Watahy zajęły się:

  • Kasia Adamik (Amok),
  • Olga Chajdas (1983).

Za scenariusz odpowiadają:

  • Piotr Szymanek (Prawo Agaty),
  • Katarzyna Tybinka (Prawo Agaty),
  • Tomasz Naumiuk (Disco Polo).

W obsadzie znalazło się wielu aktorów z poprzednich odcinków: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Jarosław Boberek, Anna Donchenko, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka oraz Bartłomiej Kotschedoff.

Pojawią się również nowe nazwiska: Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

Wataha 3. sezon — zdjęcia:

Wataha 3. sezon — data premiery

Najnowsze odcinki serialu Wataha będą dostępne co tydzień w HBO i na HBO GO. Pierwszy epizod 3. sezonu zadebiutuje 30 października 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix: powstaje nowy ”polski” serial. Kiedy premiera Kierunek: Noc?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *