Home Zwiastun Zwiastun Replicas wygląda jak kiczowate połączenie Matrixa i Blade Runnera

Zwiastun Replicas wygląda jak kiczowate połączenie Matrixa i Blade Runnera

Zwiastun Replicas wygląda jak kiczowate połączenie Matrixa i Blade Runnera

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu science fiction Replicas. W głównej roli występuje Keanu Reeves, a nam całość bardzo przypomina połączenie Blade Runnera z Matrixem. Ale w trochę gorszym wydaniu.

Film przedstawia losy naukowca Williama Fostera, którego rodzina ginie w wypadku samochodowym. Przy pomocy najnowszej eksperymentalnej technologii, postanawia sklonować i odtworzyć ciała członków swojej rodziny. Niestety – główny bohater może przywrócić tylko trzech z czterech osób.

Zobacz zwiastun Replicas:
Nasze wrażenia? Wygląda jak kiczowate połączenie Blade Runnera i Matrixa

Skojarzenie z Matrixem jest jednoznaczne. Keanu Reeves w głównej roli, łączący się z z tajemniczym systemem – wygląda niczym Neo wchodzący do Matrixa na pokładzie Nabuchodonozora albo Johnny Mnemonic w wirtualnej rzeczywistości. Skojarzenie z Blade Runnerem jest aż nadto oczywiste. A sam zwiastun jest straszny – począwszy od ckliwego klimatu na początku, bo rozwinięcie akcji i przedstawienie całej fabuły. Podobno nie ocenia się „książki po okładce”, ale dawno nie widzieliśmy tak tandetnej zapowiedzi.

Aczkolwiek patrząc na to, jaką klapę zaliczył w box office Blade Runner 2049, to jesteśmy w stanie uwierzyć, że Replicas może okazać się bezpiecznym strzałem.

ZOBACZ TAKŻE: O czym będzie nowy Matrix? To zdecydowanie DOBRY kierunek

Comment(1)

  1. „ale dawno nie widzieliśmy tak tandetnej zapowiedzi” – no jak to? 😛 Przecież teraz (niestety) co drugi film ma taką zapowiedź.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *