Home Newsy Pierwsze 5 minut Ghost in the Shell. Co oprócz akcji? Polski akcent!

Pierwsze 5 minut Ghost in the Shell. Co oprócz akcji? Polski akcent!

Pierwsze 5 minut Ghost in the Shell. Co oprócz akcji? Polski akcent!

Pojawiło się pierwsze pięć minut z filmu Ghost in the Shell ze Scarlett Johansson. Jednak dla nas najciekawszym motywem jest dość dobrze widoczny polski akcent.

Sam fragment wygląda naprawdę efektownie i w kinie z pewnością dostarczy jeszcze większych wrażeń. Momentami jest nieco zbyt pstrokato, ale to już kwestia gustu oraz aktualnych trendów.

Jak Wam się podoba? Czuć klimat klasycznego Ghost in the Shell czy też wszystko jest zbyt hollywoodzkie? Dajcie znać w komentarzach. Mamy tylko nadzieję, że nie będziemy musieli w pełnym filmie słuchać dubstepowych przeróbek.

Polski wkład!

Przy hollywoodzkiej wersji Ghost in the Shell pracował również polski grafik, tworzący przede wszystkim concept arty – Maciej Kuciara. W filmie znalazło się mrugnięcie okiem od polskiego artysty. W pewnym momencie pojawia się logo jednej z firm o dość swojsko brzmiącej nazwie. By nie być gołosłownymi, załączamy poniżej zrzut z ekranu:Ghost in the Shell polski akcent
Fot. materiały prasowe

Tak – dobrze się domyślacie. Nazwa Maciej, to mały easter egg od rodzimego artysty. Wkład polskiego twórcy w hollywoodzki Ghost in the Shell jest bardzo duży. To co zobaczymy na ekranie (wszelkie wnętrza, design broni, urządzeń) to w dużej mierze jego zasługa.

Premiera Ghot in the Shell w Polsce już 31 marca.

ZOBACZ TAKŻE: Scarlett Johansson w zmysłowej sesji dla Playboya. Zobacz zdjęcia

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *