Home Newsy Czy powstanie Obcy: Przymierze 2? Jeśli tak, to bardzo szybko

Czy powstanie Obcy: Przymierze 2? Jeśli tak, to bardzo szybko

Czy powstanie Obcy: Przymierze 2? Jeśli tak, to bardzo szybko

Czy powstanie druga część filmu Obcy: Przymierze? Ridley Scott zapowiada, że fani nie będą musieli długo czekać.

Wygląda na to, że Ridley Scott jest tak pewny sukcesu kontynuacji Prometeusza, że nie ma zamiaru zbyt długo czekać i chce rozpocząć pracę na planie filmu Obcy: Przymierze 2 jeszcze w tym roku. Jednej z australijskich gazet reżyser wyjawił, że scenariusz jest już gotowy.

Przypomnijmy, że Prometeusz miał premierę miejsce 5 lat temu – na jego kontynuację w postaci Obcego: Przymierza przyszło nam nieco czekać. Wielu wątpiło, czy w ogóle po chłodnym przyjęciu będzie kolejny film w tym uniwersum. Można spekulować, że Ridley Scott ostatecznie zabrał się za ten projekt, gdyż swoją wersję Obcego chciał zrealizować Neill Blomkamp.

Obcy: Przymierze wedle zapewnień reżysera, będzie początkiem trylogii, która ma nam odpowiedzieć na kluczowe pytanie, skąd się wzięły ksenomorfy. Obcy: Przymierze 2 ma już mieć bardzo duże powiązanie z kultową pierwszą częścią Obcego z 1979 roku.
Czy to dobry kierunek? Trochę się martwimy o formę Ridleya Scotta, który jest dobrym reżyserem, jednak zdecydowanie mu gorzej wychodzi, gdy czuwa również nad scenariuszem. Prometeusz to dobitnie pokazał – mamy nadzieję, że Obcy: Przymierze nas mile zaskoczy i na drugą część (przyjmijmy, że Prometeusz to część zerowa) będziemy czekać z niecierpliwością.

Obcy: Przymierze – nowy zwiastun. A kiedy premiera w Polsce? Szybciej niż w USA!

Obcy: Przymierze – premiera w Polsce już 12 maja, o tydzień szybciej niż w USA!

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz wstęp do filmu. To na nich będzie polować Obcy

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *