Home Newsy Finał Gry o tron za darmo w kinach! Gdzie i kiedy?

Finał Gry o tron za darmo w kinach! Gdzie i kiedy?

Finał Gry o tron za darmo w kinach! Gdzie i kiedy?

Ogólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów Gry o tron. Finałowy odcinek 7. sezonu będzie można obejrzeć za darmo na wielkim ekranie!

Gra o tron w kinach – gdzie i kiedy?

28 sierpnia na ekranach Heliosa w całej Polsce widzowie będą mogli zobaczyć ostatni odcinek 7. sezonu Gry o tron na specjalnych, bezpłatnych pokazach.

Za darmo? Tak, ale trzeba się zarejestrować

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na finałowy odcinek 7. sezonu Gry o tron wystarczy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/got i odebrać zaproszenie osobiście, w kasie wybranego kina sieci Helios od 26 sierpnia, od godziny 10:00.

UWAGA – ważne!

Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc). Więcej szczegółowych informacji na stronie wydarzenia.

Gra o tron w kinie? Tak, tak, tak!

Świetny ruch – ostatnie odcinki zrealizowane są znakomicie i oglądanie ich sprawia olbrzymią frajdę. Czuć budżet, jaki jest włożony ze strony HBO. W końcu widzimy na ekranie starcia bitewne, latające wielkie smoki i przepiękne plenery. Czuć rozmach! Dotychczas najlepiej oglądać było odcinki na jak największym telewizorze lub z projektora, jednak ekran kinowy to jest właśnie to – świetny ruch! Ucierpią na tym widzowie ze stolicy – niestety, w Warszawie nie ma aktualnie żadnego kina Helios.

ZOBACZ TAKŻE: Widziałeś już TĘ bitwę? Koniecznie zobacz kulisy. Powalają!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *