Home Newsy Jared Leto na planie Blade Runnera 2049 BARDZO wczuł się w rolę. Geniusz czy szaleniec?

Jared Leto na planie Blade Runnera 2049 BARDZO wczuł się w rolę. Geniusz czy szaleniec?

Jared Leto na planie Blade Runnera 2049 BARDZO wczuł się w rolę. Geniusz czy szaleniec?

Jared Leto w filmie Blade Runner 2049 zagra tajemniczego twórcę replikantów. Co tym razem zrobił gwiazdor, by lepiej wczuć się w swoją rolę?

Zaangażowanie Jareda Leto do roli głównego czarnego charakteru w Blade Runerze 2049 wzbudziło wśród fanów wiele emocji. Ten budzący kontrowersje muzyk i aktor znany jest z tego, że do swojej roli stara się przygotować w postaci niecodziennych zagrań. Przypomnijmy, że na planie Legionu samobójców wysłał innym aktorom z planu przeróżne „prezenty” jako Joker oraz praktycznie nie wychodził ze swojej roli

Niedawno pojawił się pierwszy z trzech krótkometrażowych wstępów do Blade Runnera 2049, gdzie możemy aktora zobaczyć w akcji. Już w zwiastunach mogliśmy zauważyć, że bohater przez niego odgrywany jest niewidomy, zaś w szorcie dało się już zobaczyć pewne gesty i manierę aktorską. Mogłoby się wydawać, że duża w tym zasługa charakterystycznych soczewek.

Co zrobił Jared Leto na planie Blade Runnera 2049?

Co jednak ciekawe – Jared Leto w związku z tym, że odgrywa ślepca, postanowił… naprawdę nic nie widzieć. Soczewki, który nosił w trakcie zdjęć, uniemożliwiały mu normalne widzenie. Wszystko po to, aby bohater przez niego grany był jak najbardziej wiarygodny.

Takim podejściem zachwycił się reżyser Denis Villeneuve, który nie mógł się nadziwić, że aktor już w taki sposób pracował na pierwszych testach kamery.

Czy Jared Leto sprawdzi się w filmie Blade Runner 2049? Przekonamy się już 6 października, gdy film trafi do kin.

ZOBACZ TAKŻE: To nie zdjęcia z nowego Blade Runnera. Tak wyglądają azjatyckie miasta

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *