Home Newsy Mama gnębionego chłopca w szkole nie wytrzymała i wrzuciła to wideo. Co zrobił Kapitan Ameryka? Piękny gest!

Mama gnębionego chłopca w szkole nie wytrzymała i wrzuciła to wideo. Co zrobił Kapitan Ameryka? Piękny gest!

Mama gnębionego chłopca w szkole nie wytrzymała i wrzuciła to wideo. Co zrobił Kapitan Ameryka? Piękny gest!

W sieci pojawiło się wideo, na którym mama nagrała swojego syna, który opowiada o tym jak jest prześladowany w szkole. Chłopakowi postanowił pomóc sam Kapitan Ameryka. Piękny gest!

Matka Keatona Jonesa nie wytrzymała i opublikowała wideo, na którym chłopiec w emocjonalny sposób opowiada o tym, jak jest gnębiony przez innych w szkole. Materiał ten stał się viralem i dotarł do olbrzymiej liczby ludzi:

Materiał ten zobaczył również Chris Evans, czyli filmowy Kapitan Ameryka z filmów Marvela. Co napisał na swoim oficjalnym koncie twitterowym?

„Bądź silny, Keaton. Nie pozwól się wyprowadzić z równowagi. Obiecuję, że będzie lepiej. Kiedy te smarkacze będą decydować w szkole o tym, jakimi ludźmi chcą być, to może ty i twoja mama chcielibyście wpaść na premierę nowych Avengers w Los Angeles w przyszłym roku?”
To jednak nie koniec – za tymi słowami poszła fala wsparcia od innych hollywoodzkich gwiazd. Słowa otuchy napisali Mark Ruffalo, Eva Longoria, Patricia Arquette, Millie Bobby Brown czy też Snoop Dogg. A wracając do Chrisa Evansa i jego wpisu – natrafilismy na piękny komentarz, który świetnie podsumowuje jego zachowanie: „Kapitanem Ameryką się jest, a nie bywa„.

ZOBACZ TAKŻE: Sylvester Stallone i jego pies. Ta historia Was poruszy

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *