Home Newsy Jak mógłby wyglądać nowy Obcy? Ta ilustracja polskiego twórcy wgniata w ziemię!

Jak mógłby wyglądać nowy Obcy? Ta ilustracja polskiego twórcy wgniata w ziemię!

Jak mógłby wyglądać nowy Obcy? Ta ilustracja polskiego twórcy wgniata w ziemię!

Jak mógłby wyglądać nowy film w uniwersum Obcego? Polski ilustrator i grafik koncepcyjny tworzący dla najlepszych, miał pewien świetny pomysł. Kto wie, może kiedyś zostanie to wcielone w życie?

Marek Okoń stworzył ilustrację dla fanów Obcego już jakiś czas temu. Jak sam przyznaje, grafika powstała pod wpływem wieści o tym, że twórca Dystryktu 9 przymierza się do realizacji kontynuacji kultowej drugiej części Obcego. Projekt został ostatecznie zduszony przez samego Ridleya Scotta, który ruszył z bardzo nieudanym Obcym: Przymierzem.

Obcy kontrolowani przez Marines

W czasach gdy jeszcze film Blomkampa był w planach, Marek Okoń wpadł na pomysł „a gdyby Obcych można kontrolować i służyłyby za broń w przemyśle militarnym?„. Polski grafik tworzący między ilustracje koncepcyjne dla największych w Hollywood (pracował przy takich filmach jak Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Bogowie Egiptu, Jupiter Ascending) pomysł wcielił w życie w postaci rewelacyjnej ilustracji, na której widać Marines kierującego dwoma ksenomorfami przy użyciu specjalnego sprzętu przypominającego swego rodzaju znacznie bardziej rozbudowane gogle VR.

Ta ilustracja polskiego twórcy wgniata w fotel!

Brzmi fajnie? Jeszcze lepiej wygląda! Sprawdźcie poniżej surową wersję, a następnie grafikę pełną szczegółów. Wielka szkoda, że Marek Okoń nie zdecydował się na stworzenie serii tego typu ilustracji z Obcymi w roli głównej. Więcej świetnych ilustracji znajdziecie na profilu ArtStation autora.

ZOBACZ TAKŻE: Gdyby Gwiezdne wojny połączyć z serią Obcy… To trzeba zobaczyć!Obcy od polskiego grafika
Autor – Marek Okoń
Obcy od polskiego grafika
Autor – Marek Okoń
Obcy od polskiego grafika
Autor – Marek Okoń
Obcy od polskiego grafika
Autor – Marek Okoń

Comment(2)

  1. generalnie, to pora sprowadzić Obcych na Ziemię.
    Wojny z robotami w Terminatorze to byłaby kaszka z mleczkiem przy tym

  2. Obawiam się że obcych nie dało by się kontrolować na dłuższą metę. Ale zamo kontrolowanie takiego aliena to ciekawa sprawa 😀 mogli y zrobić taką grę na VR

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *