Home Newsy Patryk Vega totalnie odleciał. Uważa, że walczy z ciemnością

Patryk Vega totalnie odleciał. Uważa, że walczy z ciemnością

Patryk Vega totalnie odleciał. Uważa, że walczy z ciemnością

Patryk Vega napisał komentarz odnośnie sukcesu frekwencyjnego swojego filmu Botoks, który nie zbiera pochlebnych opinii wśród recenzentów. To co wrzucił na swoim oficjalnym profilu, jest dość… przerażające.

Botoks zanotował świetny wynik otwarcia. W premierowy weekend produkcję Vegi obejrzało 711 906 widzów. Tym samym pobiła ona dokonania frekwencyjnych hitów Ciemniejsza strona Greya (otwarcie 500 000 widzów), Gru, Dru i Minionki (487 000 widzów) oraz Szybcy i wściekli 8 (350 000 widzów). A dodatkowo zanotowała drugi najwyższy wynik otwarcia polskiego filmu na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Z tej okazji, Patryk Vega wrzucił na swoim oficjalnym profilu facebookowym dość wymowny wpis:

Patryk Vega wpis Botoks

Czytamy, czytamy i… oczy przecieramy ze zdumienia.

„Botoks jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem.”

To jest straszne.

Patryk Vega totalnie odleciał i najwidoczniej nie jest już tylko filmowcem, ale również wizjonerem, który chce zmieniać świat. Przerażające jest to, że ludzie nie odróżniają fikcji od rzeczywistości. Ten film jest bardzo, ale to bardzo szkodliwy. Lepiej się o tym rozpisał blog Kusi na Kulturę, a my tylko dodamy to dość wymowne zdjęcie:

Botoks antyczepionkowcy

Nie wiedzieliśmy również, że pisanie krytycznych opinii na temat filmu to NAGONKA. Co lepsze – wg Patryka Vegi istnieją wyspecjalizowane agencje, które zatrudniają ludzi piszących negatywne opinie o filmie. I wiecie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Że pojawiają się fejkowe konta, ale działające w drugą stronę. Ba – spotkaliśmy się z takimi działaniami wielokrotnie i sami musieliśmy reagować, gdy napływała fala komentarzy nowych użytkowników, którzy pojawiali się, a następnie równie szybko znikali.

Serio, nie wiemy co więcej dodać, bo ten coelhizm w wykonaniu Patryka Vegi sam w sobie wystarcza za komentarz. Miłego dnia.

To pisaliśmy my – CIEMNOŚĆ.

Zobacz także: Najlepsze polskie filmy 2016

Comment(1)

  1. Straszny jest ten tekst, a nie to co napisał Vega. „Wizjoner, który chce zmieniać świat” – to ma być epitet? Zarzut? To kim jest autor powyższego paszkwilu? Zwykłym pożeraczem kapusty, który niczego nie che zmieniać i na niczym mu nie zależy? Większość filmów powstaje „po coś”, chce coś odkryć, naświetlić, przekazać coś wyjątkowego. Nie ma w tym nic dziwnego. Że film przerysowuje? Trudno znaleźć film, który by nie przerysowywał. A Smarzowski nie przerysowuje? A policjanci z Drogówki są reprezentatywni w stu procentach? A Pasikowski w Pokłosiu nie przerysował? A może wręcz nakłamał? Czy wtedy się autor oburzał? Trudno nie dostrzec tej fali hejtu, która się wylewa na Vegę. Gratuluję mu sukcesu finansowego. I trzymam za niego kciuki.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *