Home Newsy Tom Holland zaczyna spoilerować, a Benedict Cumberbatch na to… I jak tu ich nie lubić?!

Tom Holland zaczyna spoilerować, a Benedict Cumberbatch na to… I jak tu ich nie lubić?!

Tom Holland zaczyna spoilerować, a Benedict Cumberbatch na to… I jak tu ich nie lubić?!

Chemia na ekranie, chemia w życiu prywatnym. Tom Holland i Benedict Cumberbatch udowodnili w filmie Avengers: Wojna bez granic, jak doskonale dogadują się w filmie. Nagrania z licznych wywiadów tylko podkreślają przyjacielską więź między dwójką aktorów.

Tom Holland nie jest dyskretny, zwłaszcza jeśli chodzi o szczegóły fabuły Avengers 3. Nic dziwnego, że w trakcie wywiadów towarzyszy mu ktoś z obsady lub ekipy filmowej. Najczęściej wybór padał na Benedicta Cumberbatcha. Dwójka aktorów doskonale dogaduje się ze sobą, a ich wzajemne docinki od razu poprawiają humor. Dowcip najczęściej wynika z próby uciszenia Toma Hollanda, którego wypowiedź znajduje się na skraju spoilera.

Zobacz jak Benedict Cumberbatch stopuje Toma Hollanda:
Dwie skrajne postacie – doskonały duet

W Avengers: Wojna bez granic Spider-Man i Doktor Strange wylatują w kosmos, by tam powstrzymać Thanosa. Efekt ich współpracy skutkuje jedną z najlepszych scen walk w historii MCU. Chyba nikt nie spodziewał się, że dwoje tak skrajnych superbohaterów stworzy znakomity ekranowy duet. Podczas gdy Doktor Strange jest elokwentnym i błyskotliwym magiem, Spider-Man uzewnętrznia na każdym kroku młodzieńczy temperament oraz narwanie. Aż prosi się, by w kolejnym solowym filmie o Człowieku-pająku pojawił się Benedict Cumberbatch – choćby w krótkim cameo.

ZOBACZ TAKŻE: To była najbardziej poruszająca scena Avengers: Wojna bez granic. Zgadzacie się?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *