Home Newsy Twin Peaks: najlepsze fanowskie plakaty

Twin Peaks: najlepsze fanowskie plakaty

Twin Peaks: najlepsze fanowskie plakaty

Nowy sezon Twin Peaks to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych przyszłego roku. W ramach oczekiwania zapraszamy do obejrzenia fanowskich plakatów, które wyglądają naprawdę znakomicie. Może stacja Showtime weźmie przykład z kilku przy okazji promocji serialu?

Nowe Twin Peaks – kiedy premiera?

Przypomnijmy, że 3. sezon reżyserowany przez Davida Lyncha zadebiutuje w USA 2017 roku. Zdjęcia już się zakończyły, zaś teraz trwa komponowanie muzyki. Wcześniej opublikowano pełną listę aktorów, którzy pojawią się w serialu – to 217 nazwisk, a wśród nich takie gwiazdy jak  David Duchovny, Monica Belucci, Ashley Judd, Jennifer Jason Leigh czy Naomi Watts.

Twin Peaks – najlepsze plakaty

Wciąż jednak nie otrzymaliśmy żadnych sensownych zwiastunów ani zdjęć. Od czego są jednak fani? Ci od kilku miesięcy prężnie działają i co rusz pojawiają się znakomite plakaty. Poniżej znajdzie wybór najlepszych z nich. Jest co oglądać! Przed Wami najlepsze fanowskie plakaty Twin Peaks. A jeśli szukacie więcej ciekawych grafik, to koniecznie sprawdźcie dział Galeria.
Agent Cooper byłby z nich dumny i z pewnością by zakrzyknął: „Damn good posters!”

Źródło: Welcome to Twin Peaks

1Plakaty Twin Peaks #1

Najlepsze fanowskie plakaty Twin Peaks
Autor – Rickard Westman

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *