Zima w hbo go – co warto obejrzec?

0 Comments
Zima w hbo go - co warto obejrzec?

HBO GO to wyselekcjonowana galeria filmów, seriali i filmów dokumentalnych. Przez lata przyzwyczailiśmy się również do oryginalnych prac najwyższej jakości, również wykonanych w Polsce. Jakie seriale i filmy warto oglądać w HBO GO? Seriale od dawna uważane są za gorszą formę kinematografii niż filmy fabularne. Dziś – w niemałej mierze dzięki produkcji HBO – kręcone są poszczególne odcinki, które dorównują hollywoodzkim adaptacjom filmowym. Poznajcie nasze propozcycje.

Anette – spektakl pełen emocji

Annette to porywający, porywający spektakl, pełen emocji. Film zainaugurował tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a Leos Carax opuścił francuską imprezę z nagrodą dla najlepszego reżysera. Annette to historia miłosna słynnego komika Henry’ego i światowej sławy piosenkarki Ann. W świetle reflektorów są idealną szczęśliwą parą. Ich życie zmieniło się wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka, Annette, dziewczyny o wyjątkowych darach. Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa (Holy Motors) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej pracy w języku angielskim francuski artysta zatrudnił laureatkę Oscara Marion Cotillard

Diuna – kinowy hit

Hit 2021! Wizualne i muzyczne arcydzieło z gwiazdorską obsadą. Diuna to genialna ekranizacja kultowej powieści Franka Herberta, opowiadająca historię krainy Arrakis zwanej Diuną. Z rozkazu Imperatora Padishah planeta zostaje przejęta przez Atrydów, zaciekłych wrogów Harkonnenów, którzy do tej pory nią rządzili. Jednak zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest tylko pozorne – przejęcie Ziemi jest już zaaranżowane.

King Richard: zwycięska rodzina

Richard Williams był beztroskim ojcem, który wychował dwie najbardziej utalentowane zawodniczki wszechczasów i zmienił oblicze tenisa. Mężczyzna w niekonwencjonalny sposób wie wszystko o przyszłości swoich córek. Planuje również uczynić z Venus i Sereny, które dorastały na ulicach Compton, międzynarodowe ikony tenisa. Oparty na prawdziwej historii, która podkreśla znaczenie rodziny, wytrwałości i silnych przekonań. Podwójnie nominowany do Oscara Will Smith występuje w roli głównej, a wyreżyserowali go Richard i Reynaldo Marcus Green.

Kultowe seriale – Gra o Tron i wikingowie

Gra o tron to serial oparty na powieściach autorstwa George’a R.R. Martina, opowiadający historie kilku rodzin mieszkających w Westeros. Po wielu latach zamętu nastaje pokój i władzę przejmuje król Robert Baratheon. Jednak bitwa o Żelazny Tron jeszcze się nie skończyła, a co ważniejsze, walka o władzę nie jest jedynym zagrożeniem dla mieszkańców krainy. Nadchodząca zima przyniesie nie tylko dotkliwe mrozy, ale przede wszystkim zło, może być niezwyciężona.
Wikingowie to serial ukazujący losy wojowniczych ludów Północy. Główny bohater, Ragnar Lothbrok, pragnie udać się na zachód, na nieodkryte dotąd terytorium dla swojego plemienia. Wraz ze swoim przyjacielem Flokim buduje nowy statek, który pozwoli im podróżować do nieznanych światów. To nie tylko opowieść o wojnie, ale także o silnych więzach rodzinnych, przyjaźni i miłości.

 

Dodaj komentarz