Co obejrzeć na hbgo – lipiec 2022

0 Comments
Co obejrzeć na hbgo - lipiec 2022

HBO MAX to platforma, która zachwyca wspaniałymi produkcjami. W lipcu jak zwykle zaskoczy nas dobrym kinem. Wszystkie nowości jakie zaprezentuje HBO MAX warto zobaczyć. Oto aktualny przegląd premier i nowości na jednaj z największych platform w Polsce. Jakie seriale pojawią się na HBO MAX? Jakie filmy warto zobaczyć w lipcu 2022? Sprawdźmy!

Co zobaczyć na HBO MAX w lipcu?

Oto zestawienie najnowszych filmów i seriali, które pojawią się na platformie w wakacje. Oto aktualna lista produkcji, które warto obejrzeć. Serwis HBO MAX przygotował w tym miesiącu wiele miłych niespodzianek. Pojawi się powrót do dzieciństwa i wiele nowych produkcji, których nie można przegapić.

“AlF”, czyli sentymentalna podróż w przeszłość

Już 11 lipca na HBO MAX pojawi się wszystkim znany serial „ALF”. Jest to opowieść o kosmicie, który przybył na ziemię z planety Melmack. Jego statek rozbił się i trafił on przypadkowo do amerykańskiej rodziny Tannerów. Jest to komediowy serial pełen kłopotów i pomyłek. Najbardziej nieszczęśliwy w rodzinie jest kot, na którego główny bohater czai się i od czasu do czasu poluje, by go zjeść. Jest tu mnóstwo gagów i żartów, które rozbawią każdego. Dorośli i dzieci z zapałem będą oglądać, jak Alf próbuje przystosować się do nowego życia na Ziemi wśród ludzi.

Mieszka z rodziną Tannerów, która próbuje zrozumieć sympatycznego kosmitę całego pokrytego futrem. Dorośli mogą wspólnie z dziećmi przeżywać jeszcze raz historię futrzanego kosmity. Nie trzeba zastanawiać się co obejrzeć na hbogo w lipcu 2022 jest mnóstwo propozycji. Oglądając serial na HBO jest szansa nie pominąć żadnego odcinka serialu z dzieciństwa.

“Fantastyczni przyjaciele”, czyli powrót do przeszłości

Znani z filmów o Harrym Potterze James i Oliver Phelpsowie, czyli znani lepiej Fred i Georg Weasley’owie rozpoczynają swoją podróż po świecie. W dniu 11 lipca na HBO MAX będzie można zobaczyć ich przygody. Sześć wspaniałych odcinków to za każdym razem inna historia i odmienne miejsce. Znani bliźniacy z sagi o Potterze postanawiają przemierzyć kontynenty wraz ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spotykali się na planie. Chętnie odkrywają magiczne miejsca i podejmują wyzwania, które bardzo miło się ogląda. Każdy wielbiciel Pottera z chęcią obejrzy zmagania braci odkrywających świat i zwiedzających piękne miejsca wraz z innymi bohaterami ulubionych filmów z dzieciństwa.

Dokumentalny serial “Anarchiści”

Jest to historia pisana na faktach ukazana w kilkuodcinkowym serialu o społeczności anarchistów. Grupa ludzi nie wierzących w chrześcijańskiego Boga emigruje do Meksyku, a dokładniej do Acapulco, które jest trzecim z najbardziej niebezpiecznych miast na świecie. W każdym odcinku pokazane są ich losy i zbiorowe dążenie do alternatywnego życia. Wciąż jednak muszą zmagać się z różnymi przeciwnościami. Różne konflikty, bogactwo i narkotyki, a nawet morderstwa sprawiają, że muszą walczyć z losem. Jest to serial, który na pewno spodoba się osobom lubiącym dokumenty, którzy chętnie zobaczą losy ludzi, którzy nie pasują do reszty społeczeństwa.

“Stado” to dokument o koniach, który trzeba zobaczyć

Jest to produkcja dla tych, którzy chcą sprawdzić czym jest prawdziwa przyjaźń, co trzeba poświęcić dla swojej pasji oraz jak tworzyć ducha zespołu. W dogłębny sposób pokazuje, że droga na szczyt jest zawsze wyboista i może być o wiele ważniejsza niż sam cel. Zawodniczki, które należą do żeńskiego amatorskiego klubu woltyżerki otrzymują możliwość wejścia do kadry narodowej. Dokument pokazuje historię trzech dziewczyn, gdzie każda jest w innym wieku. Wszystkie muszą pokonać swoje słabości, by osiągnąć wyznaczone cele. Wyższy poziom to wiele wyrzeczeń i ogromny stres. Dziewczyny muszą wytrwać w swoich postanowieniach i pokonać strach. Tylko w grupie mogą wspólnie dokonać niemożliwego. Jest to historia o prawdziwej przyjaźni, której nic nie pokona, ponieważ mają wspólne marzenie, ale indywidualne ambicje.

“Luther” to kilka sezonów doskonałego serialu

Już 5 lipca na HBO MAX można zobaczyć wszystkie sezony uwielbianego przez fanów serialu „Luther”. Jest to historia londyńskiego detektywa pracującego w jednostce specjalnej, która zajmuje się najcięższymi przestępstwami. Tytułowy detektyw jest dobrym człowiekiem, fantastycznym śledczym, można nawet powiedzieć, że błyskotliwym geniuszem. Ma obsesję na rozwiązywaniu kryminalnych zawiłych spraw, co powoduje, że chwilami staje się brutalny, a nawet niebezpieczny.

Bohater potrafi walczyć z przestępcami w sposób psychologiczny tocząc niebanalne pojedynki. Jego praca polega na polowaniu, jednak coraz bardziej angażuje się w sprawy służbowe co powoduje, że stawka staje się bardzo wysoka. Ten kryminalny serial spodoba się każdemu, kto lubi policyjne zagadki i niebanalne rozwiązania. Co obejrzeć na hbogo w lipcu 2022? Ten serial na pewno porwie na kilka długich wieczorów.

“Niepokorni”

W lipcu na HBO MAX pojawi się nowy sezon znanego już widzom serialu, który opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie. Produkcja opowiada o losach Franka Gallaghera, który jest samotnym ojcem szóstki dzieci. Jednak zamiast zajmować się potomstwem zajmuje się głównie piciem i imprezowaniem. Jego dzieci uczą się zajmować same sobą, podczas gdy ojciec nie ma dla nich czasu ani uwagi. Dzieci w różnym wieku muszą poradzić sobie w różnych życiowych sytuacjach.

“Domostwo”, to mroczny horror na HBO MAX

W tym samym dniu, czyli 11 lipca do ramówki HBO MAX dołączy film mrożący krew w żyłach. Oddalając się od sielanki z serialu „Alf” przenosimy się w niemiecki horror pod tytułem „Domostwo”, gdzie niedawno owdowiały ojciec przenosi się do budynku na niezwykle zaniedbanym osiedlu. Dostaje pracę jako zarządca tego mrocznego miejsca, w którym przed nim długo nikt nie chciał zająć tego stanowiska. Wraz z nim przeprowadza się jego nastoletni syn, który już od pierwszej chwili zaczyna czuć dziwną siłę.  Złowroga moc przenika przez cały dom wysysając szczęście z mieszkańców. W domu czuć zimno i chłód, budynek jakby żywi się niedolą mieszkańców. Jest to horror dla wszystkich, którzy lubią się bać. Niemiecka produkcja, którą warto oglądać przy zapalonym świetle.

Tajemniczy film pod tytułem “Annette”

Jest to historia komika, który charakteryzuje się dużym poczuciem humoru oraz jego partnerki Ann, która jest piosenkarką o międzynarodowej renomie. Wydaje się, że są szczęśliwą parą, na to wskazują pozory, które widać w świetle reflektorów. Są zdrowi, szczęśliwi i czarujący jednak, gdy rodzi się ich pierwsze dziecko, tytułowa Annette ich życie zmienia się. Losy dziewczyny są wyjątkowe, jej przeznaczenie jest dużo bardziej skomplikowane niż się wydaje. Jest to ciekawa produkcja, którą warto zobaczyć podczas jednego z długich lipcowych wieczorów.

„Na zawsze”

Jest to węgierska produkcja, opowiadająca o miejscu, gdzie samoloty przypadkiem się rozbijają, a ludzie żyją w monotonii i tylko alkohol pomaga im przetrwać żałosny byt. Nikt w mieście nie ma pieniędzy i transakcje są rozliczane w barterze. Żaden dom nie ma prądu, a główny bohater wydaje się być jedyną osobą próbującą przetrwać na tym odludziu. Mężczyzna stara się wszystkim pomóc, a jednocześnie jest uwikłany w trójkąt miłosny, który będzie miał wpływ na jego przyszłość.

“Na górze”

Jest to niezwykle głęboka historia o wychowaniu dzieci. Akcja dzieje się w Nowym Jorku, jednak nie na ulicach, tylko niżej. W podziemiach miasta istnieje zacieniony labirynt, w którym żyje pełno ludzi, jest to margines społeczny. Pośród tego nietypowego społeczeństwa mieszka matka z córką, która walczy o lepszy świat dla dziecka. Perspektywa życia w ciemnościach jest dla niej przytłaczająca i straszna. Walczy o życie na górze, jednak okazuje się, że ten drugi świat jest dużo bardziej przerażający. Jest to historia o trudach macierzyństwa w niespokojnym świecie.

HBO MAX w lipcu 2022 proponuje wiele ciekawych filmów i seriali, które można oglądać z zapartym tchem. Rozpoczynając sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa z bohaterami z serialu „Alf”, który był hitem polskiej telewizji lat dziewięćdziesiątych. Poprzez historie podróżnicze ulubionych bohaterów dziecięcych filmów z Harrego Pottera, aż do głębokich filmów kryminalnych i horrorów mrożących krew w żyłach. HBO MAX dba o każdego widza.

Dodaj komentarz