Gdzie oglądać filmy online?

0 Comments
Filmy online gdzie znależć

Relaks po ciężkim tygodniu powinien być obowiązkiem dla każdego – w końcu zasłużyliśmy sobie na to, ciężko pracując czy ucząc się, prawda? Po tygodniu pełnym wrażeń często nie mamy już ochoty na przebywanie w tłoku ludzi w klubie, czy w kinie, do którego przecież także trzeba ładnie wyglądać, a do tego kupić przekąski, kosztujące więcej, niż sam seans… Jeśli nie masz pomysłu na spędzenie weekendowego, leniwego wieczoru, mamy dla Ciebie świetny pomysł – zorganizuj sobie wieczór filmowy w swoim własnym domu!

Wieczór filmowy? Jasne, ale gdzie?

Jaki jest Twój ulubiony film – komedia, dramat romantyczny, a może przygodowy film akcji? w najbliższym kinie akurat nie grają nic z Twoich ulubionych kategorii? Nic straconego, możesz zrobić sobie swoje własne, domowe kino. Sama możesz zdecydować o repertuarze na dziś, a nawet możesz zmienić go w trakcie seansu! Swoje własne przekąski także są jak najbardziej dozwolone, a głośne śmianie się nie będzie nikomu przeszkadzało. 

Zorganizuj sobie wieczór filmowy w domu, z pomocą Internetu. Filmy online gdzie jest dość duży wybór możesz znaleźć na platformach poniżej:

  • Netflix
  • HBO 
  • zalukaj.pl
  • cda.pl 
  • Player
  • Canal+ Online
  • Apple TV

I wiele, wiele innych znanych, sprawdzonych i świetnych miejsc, w których z pewnością znajdziesz dokładnie ten film, o którym z taką pasją opowiadała Ci przedwczoraj koleżanka z pracy, oraz ten, którego tytułu nie znasz, ale wiesz przecież, który aktor grał głównego bohatera…

Filmy online – zastąp internetem nudny program telewizyjny. 

Coraz więcej osób rezygnuje z oglądania telewizji, na rzecz internetu. Nic w tym dziwnego – oferta filmowa w telewizji może nas nie zadowalać, musimy czekać na godzinę, kiedy będzie odbywać się transmisja, przebierać między różnymi filmami na różnych kanałach… A kiedy już znajdziemy coś, co moglibyśmy chętnie obejrzeć, okazuje się, że właśnie trwają przedostatnie reklamy… 

Kino także ma swoich przeciwników, jak i zwolenników. Ci pierwsi mogą narzekać na to, że w kinie są przecież inne osoby – nie wypada głośno się śmiać, chrupać, komentować, czy oglądać film w piżamie. Do tego nie można przynieść własnych przekąsek, a te w kinie często potrafią być naprawdę bardzo drogie. 

Alternatywą dla tych dwóch opcji jest oczywiście seans w domu z wykorzystaniem internetu. Możesz połączyć się z telewizorem i oglądać film na dużym ekranie, możesz położyć laptop gdzie chcesz, jeśli podczas oglądania chcesz na przykład wykonać manicure, możesz także kupić rzutnik, i z dużej, jasnej ściany zrobić prawdziwy ekran kinowy! 

Dodaj komentarz